За рівного рахунку 22:22 наприкінці першої чверті господарі майданчика отримали право на атаку. Але через те, що часу було мало, захисник Олександр Мішула наважився на дальній кидок зі своєї половини поля. І м’яч влучив у кошик з сиреною на перерву. Таким чином баскетболісту вдався баззер-бітер.

Відео неймовірного кидка Олександра Мішули зі своєї половини поля

Сам матч "Дніпро" довів до перемоги 75:65

Що таке баззер-бітер? З англійського від buzzer beater – удар з сиреною. Кидок в баскетболі, здійснений безпосередньо перед закінченням чверті із супутнім звуком сирени. Даний термін, в більшості випадків, вживається щодо вдалих кидків, що приносять команді перемогу або переводять гру в овертайм. Якщо гравець випускає м'яч з рук, і сирена про закінчення часу лунає в польоті м'яча, точний кидок все одно зараховується.