Бронзовим призером чемпіонату світу з вільної боротьби став Павло Олійник їз Хмельницького

У першому поєдинку поступившись майбутньому чемпіону світу американцеві Кайлу Снайдеру, українець провів три переможні сутички з Радославом Бараном з Польщі, венесуельцем Хосе Діасом Робертті і Аббасом Таханом з Ірану, завоювавши до того ж олімпійську ліцензію.

ТАААК!!! Павло Олійник - бронзовий призер чемпіонату світу з вільної боротьби!На світовій першості у Лас-Вегасі українець виборов бронзову медаль у ваговій категорії 97 кг!ВІТАЄМО!!!

Posted by НОК України та олімпійська команда/NOC of Ukraine and the Olympic Team on 11 вересня 2015 р.

Ще одним бронзовим призером у категорії до 61 кг став львів’янин Василь Шуптар, здолавши у сутичці за медальне третє місце Байранга Байранга з Індії.

УРАААА!!!! Василь Шуптар виборює бронзову нагороду чемпіонату світу!!!Українець посів 3 місце на першості Планети з вільної боротьби у ваговій категорії 61 кг!Молодець!!!

Золоту нагороду в заключний день чемпіонату в українську скарбничку принесла борчиня Оксана Гергель у ваговій категорії до 60 кг. У фіналі волинянка здобула перемогу над Тсеремчімед Сухі з Монголії (10:7).

ПЕРЕМОГАААААА!!!!!!! УРААААА!!!! Оксана Гергель - чемпіонка світу з боротьби!!!!На чемпіонаті світу з вільної боротьби...

Нагадаємо, раніше феєричну перемогу Чемпіонаті світу у Лас-Вегасі здобув українець Жан Беленюк.