Про це повідомляє прес-служба "Нацкорпусу" у Facebook.

Під час фінальних поєдинків Андрій Огородниченко у вазі 75 кг двічі переміг у розділах "тайський бокс" і "кікбоксинг К-1", ставши чемпіоном світу у цих категоріях.

Вадим Задніпряний провів два відмінних фінальних поєдинки в розділах "тайський бокс" і "кікбоксинг К-1", ставши чемпіоном світу у вазі 67 кг.

Боксуючи в розділах "тайський бокс" і "кікбоксинг К-1", Олександр Олійник здобув перемогу в двох боях і також став чемпіоном світу у вазі 86 кг.

Змагаючись на рингу в розділі "кікбоксинг К-1", Іван Брехов також став чемпіоном світу у вазі 91 кг.

31 золота медаль – це найкращий показник за всю історію українського кікбоксингу. Минулого року ми вибороли тільки 9 золотих медалей, що в 5 разів менше, аніж в 2017 році,
– розповів президент Асоціації кікбоксингу в Україні Олег Кіндзюк.

Кікбоксери будуть нагороджені медалями та орденами за розвиток українського спорту. Окрім цього, для переможців виділено 100 тисяч гривень.