Вітчизняний продукт в інтернеті рекламують екстремальними роликами. Розвиватись компанія почала два з половиною роки тому. Небайдужі активісти зрозуміли, що майданівцям потрібна броня й почали конструювати. Потім були Крим та Донбас.

За цей час група аматорів перетворилася на повноцінний високотехнологічний завод, який виробляє броню європейського класу.

Підхід до виробництва тут разюче відрізняється від того, що ми звикли бачити в Україні. Діють європейські стандарти. Сталевих бронеплит, які вже можна вважати анахронізмом, тут нема. Замість них використовують комбінації сучасних матеріалів.

НВМПЄ або араміт. Який бронежилет буде використовуватись у тому чи іншому випадку, це вже інше питання. Бронежилет, який потрібен бійцю на блокпосту, це одне. Жилет, який потрібен спецпризначенцю, що йде щось штурмувати; штурмовим батальйонам, які можуть наражатися на кинжальний вогонь з близької відстані це зовсім інше,
– розповів директор компанії "Українська броня" В'ячеслав Наливайко.

За його словами, до вибору типу й класу бронежилету підходити треба надзвичайно уважно. Таким чином можна зберегти життя та здоров'я того, хто потрапив під ворожий вогонь. "Українську броню" постійно вдосконалюють, створюючи нові моделі. Над цим працюють сотні людей.

Читайте також: ТОП-5 української "зброї", якою можна пишатися

Олексій Годзенко