Свій останній історичний забіг у легкоатлетичній кар'єрі Усейн болт провів під час Чемпіонату світу у Лондоні у серпні 2017-го. Тоді ямайська "блискавка" несподівано програв, впавши на середині дистанції.

Дивіться також: Найшвидший легкоатлет планети влаштував забіг у невагомості: відео

Після закінчення кар'єри бігуна Болт заявив, що має намір втілити дитячу мрію і спробувати свої сили у професійному футболі.

Перший матч 32-річний спортсмен зіграв у складі норвезького клубу "Стремсгодсет".

Згодом він вирішив переїхати в Австралію і вже там у липні 2018-го підписав контракт із місцевим клубом з Госфорда "Сентрал-Кост Марінерс", який виступає у вищому дивізіоні континенту.

12 жовтня Усейн Болт вийшов на поле в передсезонному матчі проти команди "Макартур Саут Вест Юнайтед" і відзначився одразу дублем.

На 57-й хвилині гри він забив свій перший у футбольній кар’єрі гол. Другий м’яч авторства Болта залетів у ворота суперника на 68-й хвилин. Команда ямайця виграла з рахунком 4:0.

Свої перші забиті голи Усейн Болт святкував по-особливому – зображуючи лучника, як, зазвичай, відзначав свої перемоги у легкій атлетиці.

Хто такий Усейн Болт?9-разовий олімпійський чемпіон, та 10-разовий чемпіон світу. За свої вміння спортсмен отримав прізвисько "Блискавка". Його називають найшвидшою людиною у світі.