Про це пишуть на Platforma.

Розробники повідомили,що незалежно від конструкції, робота вітрогенераторів заснована на загальному принципі, тобто повітряні потоки обертають ротор, активується електрогенератор і перетворює механічну енергію в електрику, яка надходить в енергетичну компанію і споживачам. Одним з недоліків такого винаходу назвали залежність від швидкості вітру.

В якості альтернативи Makani Power розробили пристрій, що працює за принципом планеру. Новий літаючий вітрогенератор зможе підніматися на висоту до 305 метрів, де вітер відносно стабільний. Так апарат зможе з'єднуватися із землею за допомогою спеціального тросу, а потім кружляти навколо точки прив’язки, виробляючи електроенергію.

Читайте також: В Китаї з'явилася найбільша в світі плавуча сонячна електростанція: фото

Розмах крил складає 25,9 метра, оснащений вісьмома генераторами, а потужність такого ветрогенаратора склала 600 кіловат. Варто зауважити, що для забезпечення електрикою невеликого приватного будинку вважається достатнім 1 кіловат. А взагалі, за підрахунками авторів, енергія вітру може давати в сто разів більше енергії, ніж потрібно всьому світу.