Крім того, українці нагадали у мережі про велику любов Онищенка до коней і підмітили, що нардеп Тетяна Чорновол у день голосування вдягнула святкову блузку з кіньми. Журналісти сайту "24" зібрали найцікавіші дописи із соцмереж на цю тему.

Run, Sasha, Run!

Опубліковано 24 Канал 5 липня 2016 р.

А ось і заміна Онищенка у ВР. Щоб місце не пропадало. Заодно треба під копито кнопки голосування переобладнати. І заборонити іншим депутатам голувати коня і підходити ззаду (про всяк випадок).

Опубліковано Майклом Щуром 5 липня 2016 р.

Спеціально не придумаєш))) Чорновол у платті з агропринтом (кіньми) у день голосування по Онищенко))) Дякую Марія Жартовська за уважність))) #AgroPolitPhoto #Lati_B_day

Опубліковано Galina Ishchenko 5 липня 2016 р.

День радости Черновол. Татьяна Черновол надела "лошадиную" блузку в день голосования по аресту коневода Онищенко. Мария...

Опубліковано Svetlana Kryukova 5 липня 2016 р.

Нагадаємо, Верховна Рада 5 липня дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт депутата від "Волі народу" Олександра Онищенка. Втім, політика вже нема в Україні.

Народного депутата звинувачують в організації злочинної схеми щодо махінацій з реалізацією видобутого газу під час спільної діяльності з ПАТ "Укргазвидобування".

Читайте також: Хто з депутатів заступився за Онищенка: поіменний список