Стрілянина в Дніпрі

Це трагедія і зараз ми в траурі. Але це якраз та ситуація, з якої ми повинні зробити висновки. Ми чітко маємо розуміти, що злочинність зараз – це далеко не та злочинність, яка була 5 чи 3 роки назад. Вона змінила свій формат, вона закріпилась, вона стала більш жорстокою.

На це все вплинуло і АТО. Адже ці люди, які пройшли війну – вони вміють вбивати.

Нова поліція

Я багато говорив про те, що в патрульній поліції мають хоча б наполовину працювати люди, які пройшли АТО. Тобто ті, хто має досвід. Але, на жаль, політика голови Нацполіції була трошки іншою.

Ми змінюємо систему і людей, які в ній замішані. На жаль, все йде в дуже прискореному режимі, бо цього вимагають люди, Звісно, хочеться порухом чарівної палички перетворити "мусорів" на професіональну поліцію. Однак в один момент не можна змінити те, що гнило 25 років.

Вільне володіння зброєю

Я думаю, що цей закон має право на життя. Однак зараз до цього суспільство неготове.

Я вважаю, що в нашій країні нема проблеми з тим, що люди мають зброю. Загалом її не так важко дістати. В мене в самого є багато зброї для полювання….на злочинців. (Сміється – прим. Ред.. "24").

Пікети під "Інтером"

Я більш, ніж впевнений, що з "Інтером" –це був самопідпал. Вони використали цю ситуацію, щоб люди їх жаліли. Бо зі своєю проросійською позицією дійшли до повного провалу.

Про друзів

З Корчинським мене пов’язує любов до України. Більшість сприймає його виключно через інформацію в телевізорі. Корчинського було дуже зручно дескридетувати як для попереднього режиму, так і для теперішнього режиму, бо розумних завжди бояться.