Бійці "Азову" у районі ООС на передових позиціях Світлодарської дуги ліквідовали безпілотний літальний апарат-розвідник окупантів типу "Елерон-3". Про це повідомила прес-служба "Азову" на офіційному сайті.

Читайте також: Нацгвардійця Марківа в Італії засудили до 24 років ув'язнення

"Елерони" призначені для розвідки та скерування вогню артилерії. Такі безпілотники виготовляють з 2013 року і тільки в Росії, у місті Казань. Тож його присутність на Донбасі вкотре доводить пряму участь Російської Федерації в агресії проти України.

Дивіться фото збитого російського апарату-розвідника:

До слова, такий же "Елерон" вже збивали на Донбасі – у березні 2019. Той апарат коригував вогонь ствольної артилерії ворога по цивільному аграрному комплексі.

Азовці кажуть, що саме безпілотник такого типу керував ворожий вогонь місяць тому, коли загинули бійці "Азову" з позивними "Круглий" та "Максон", а також під час обстрілу житлових будинків Новолуганського касетними боєприпасами калібру 152 міліметри.

Дивіться відео про російський безпілотник на Світлодарській дузі:

Збитий російський апарат передали розвідці "Азову" у повністю справному стані, тому інформація про особливості його застосування, про місце старту апарату та про осіб, що його обслуговують – вже відома.