Як розповів Козій, зазвичай розвідка, коли використовує якусь інформацію, користується правилом, що цю інформацію потрібно перевірити. І це необхідно робити, оскільки замість інформації можна отримати дезінформацію, яка буває спланованою, щоб ввести в оману.

При прийнятті певних рішень команда завжди використовує офіційні ресурси — як правило від безпосередніх керівників органів розвідки, які їм надають цю інформацію,
— каже військовий експерт.

Він зазначив, що оперативність у розвідки завжди на першому місці. Тим більше, якщо щось серйозне. Експерта турбує те, що з потоком інформації чи дезінформації насамперед страждає цивільне населення, яке по-різному сприймає цю інформацію.

Всі крапки над "і" повинна ставити спеціальна структура – військова контррозвідка, вертикалі якої ще досі нема,
— говорить експерт.

Щодо ситуації 32-го блокпоста біля села Сміле, Луганської області, де загинуло більше 10 бійців, Козій вважає, що в будь-яких діях винна лише одна людина – командир, командувач операції і так далі.

За все повинна відповідати одна особа,
— наголосив Ігор Козій.

Експерт зазначив, що військовослужбовець і правоохоронець — це дві різні людини і щодо корумпованості – це стосується правоохоронців.

На сьогодні є зрощення поліцейських і військових функцій,
— говорить військовий експерт.

Він також сказав, що реформа — це не створення нових штабів, нових силових структур. Тут більше політиканства ніж реальних підходів до справи.

На карту поставлено все – безпека держави та суспільства,
— наглосив Ігор Козій.