Про це повідомляють журналісти 24 каналу.

Читайте також: Вибори президента України-2019: хто піде та які у них шанси

Екс-міністр прийшов у Центральну виборчу комісію 31 грудня о 9 годині ранку та подав свої документи.


Ігор Шевченко першим зареєструвався для участі у президентських виборах

Шевченко йде на вибори як самовисуванець.

Під час реєстрації він додав, що пішов з бізнесу ще 10 років тому, і зараз очолює благодійний фонд.

Ігор Шевченко розповів, чому вирішив піти в президенти України та де взяв такі кошти (2,5 мільйони гривень – 24).

Я вирішив іти в президенти через те, що маю достатні знання, хорошу освіту, зокрема і українську і іноземну, та успішний досвід в бізнесі і в державній сфері, також я маю великі зв’язки за кордоном. Це мої особисті кошти від нерухомості, які відображаються у декларації,
– наголосив кандидат у президенти.


Реєстрація Шевченка на участь у президентських виборах

Нагадаємо, 13 листопада Ігор Шевченко оголосив про намір балотуватися у Президенти України на виборах, які пройдуть у березні 2019 року. Він розповів що у своїй передвиборчій програмі буде виступати за введення презумпції винності в кримінальних провадженнях, пов'язаних із корупційними злочинами, а також податку на виведений капітал і податку на розкіш. Екс-міністр запевнив, що свою передвиборчу кампанію він фінансуватиме самостійно, але проситиме про фінансову допомогу бізнес.

Хто такий Ігор Шевченко? У 2014-2015 роках був міністром екології та природних ресурсів України. Юрист, громадсько-політичний діяч, засновник і президент "Асоціації правників України". На місцевих виборах в жовтні 2015 року Шевченко балотувався на пост мера Білгорода-Дністровського (Одеська область) як незалежний кандидат (самовисуванець). Тоді він набрав майже 27 % голосів та посів 2-ге місце. Також, його пов'язують з скандальним народним депутатом і бізнесменом Олександром Онищенком, який нібито допоміг Шевченку стати міністром.