Уже в дебютному сезоні за "Феєнорд" 19-річний Робін виграє кубок УЄФА. Здавалося б кращого початку кар’єри годі бажати. Проте, за цей ранній успіх, гравець заплатить роками засухи без серйозних трофеїв.

Згодом в “Арсеналі”лівий вінгер перекваліфікується у повноцінного нападника. І стає одним із символів "безтрофейної" епохи канонірів. Досягнення звичайно не найкраще, однак голландцеві важко чимось дорікнути.

Так, болісно програний фінал ліги чемпіонів 2006 проти "Барселони" та фінал - це не трофей. А для форварда з інстинктом убивці потрібні переконливі звитяги.

Саме тому в 2012 році Ван Персі приймає рішення після якого значна частина його відданих фанатів відвернеться від людини, яка стала для них символом їхньої команди. Футболіст Переходить у табір принципового суперника - "Манчестер Юнайтед".

Для нього - це справжній розквіт кар’єри. Погодьтесь, не погано, як на нападника, якому от-от виповниться 30.

Та окрім клубного футболу є у Ван Персі є ще збірна і одна, заповітна мрія пов’язана із помаранчевими - Перемога на чемпіонаті світу.

На рахунку Робіна Ван Персі 41 гол у помаранчевій футболці і звання найкращого бомбардира національної команди за всю її історію.