Під стінами офісу Медведчука було людно

Учора ввечері зрозуміти, де в столиці офіс Медведчука, було легко: під стінами валив рок-н-рол, а озброєнні балончиками з фарбою кияни лишали влучні гасла прямо на асфальті. Усе через діяльність одіозного політика, який блокує обмін в'язнів.


Нетипова акція дозволила людям виплеснути емоції

Організаторами акції "Благоустрій-паті" є об’єднання режисерів, операторів та кінематографістів Babylon’13.

Участь в перфомансі взяли близько 70 людей. Серед них також представники "Національного корпусу" Назар Кравченко, Сергій Філімонов, а також представники "Автомайдану" та інших організацій.

Читайте також: Росія робить ставку на дует Рабінович + Медведчук

Ми демонструємо позицію суспільства до одного з ворогів України. В Україні парадокс – в'язні перебувають на території Росії, а в Києві – кум Путіна! У цьому офісі ми постійно зривали акції у значно агресивнішому форматі. А зараз позитивним способом з гарною музикою, яскравими трафаретами і серйозними вимогами намагаємось показати як суспільству, так і нашій владі та самому Медведчуку, що не розуміємо, що той робить на території України, якщо не може повернути наших полонених,
сказав організатор Назарій Кравченко.


Влучні гасла тепер відучора красуватимуться піл офісом Медведчука

Люди, які фактично працюють на Росію, не мають займатися державною політикою, вважає і голова Міжнародного громадського об'єднання "Соловецьке братство" Георгій Лук'янчук.

"Медведчук – найбільш розпіарена людина впливу Путіна в Україні. Він сірий кардинал, який виконує темні функції країни-агресора. Ця п'ята колона мусить бути ліквідована в Україні! Тому ми й прийшли, щоб висловити свій протест проти його українофобської діяльності, яка має бути припиненою", – сказав Лук'янчук.


"Українофобська діяльність Медведчука мусить бути припиненою"

Далі організатори приволокли ватне опудало, написали на ньому влучні словечка і облили бензином.

"Зараз відбуватиметься усвідомлення ватою свого становища. Тобто ваті торба, як не крути!" – вигукує студент Олександр.

І розмальоване "ватне" опудало спалахнуло під вдоволені посмішки патріотів.

Коли горіла вата, я відчував, нібито ми зараз підсмажуємо найреальніших сепаратистів, а також тих, хто здав реальні інтереси України! Я впевнений, що це малесенький початок…
сказав громадський активіст Автомайдану Віктор Делюк.


"Ваті торба, як не крути!"

Після "ватоспалення" створення написів закипіло з новою силою.

"Усе, що ми можемо зробити в тилу, – інформаційно підіймати хвилю щодо необхідності звільнення мінімум 76 політв'язнів. Я не плекаю ілюзій, що тільки через цю акцію Медведчук захоче їх звільнити або сяде у в'язницю за свої українофобні погляди. Він одним розчерком пера може домовитися з Путіним за звільнення будь-якого в'язня, але процес обміну стоїть на місці. Тому маємо тиснути всіма способами", – сказав громадський активіст Олег Слабоспицький.


"Тиснутимемо аж до звільнення ув'язнених"

Читайте також: Сірий кардинал української політики: як наші гроші йдуть у кишеню путінському куму Медвечуку

З офісу навіть висунув носа заступник політика Денис Коваленко, однак скоро сховався назад. Активісти ж пообіцяли не обмежитись цієї акцією, а продовжити тиск на сірого кардинала Кремля аж до звільнення всіх ув'язнених в Росії та тимчасово окупованих територіях українців.