Місцеві неабияк налякані такою звісткою. Навіть зараз П'янова наводить страх на односельчан. Однак чи є реальні підстави для паніки – читайте далі.

Важливо Жорстоке вбивство 13-річної дівчинки під Харковом: батько розповів про дивацтва матері загиблої

Заява жінки

Місцева депутатка Тетяна Пантелєєва, яка відстежує ситуацію, пов'язану з цією трагедією, сказала, що П'янова через день пише своїй подрузі Юлі. У листах вона стверджує, що скоро повернеться в село через те, що психлікарню нібито зачиняють.

Як на це реагують місцеві

Люди у селі Подвірки, де і сталася моторошна трагедія, дійсно дуже налякані. Одна з колишніх сусідок П'янової на емоціях сказала: "Я б їй із задоволенням вислала до лікарні дошки на труну".

Вражає Перед вбивством дитини мати винесла ікони та накрила дзеркала, – деталі трагедії під Харковом

Чи є причини боятися

Пантелєєва назвала інформацію про повернення в село П'янової маячнею. Депутатка пояснила, що наразі П'янова перебуває в психіатричній лікарні в Дніпрі.

Вона визнана неосудною, тому ні про яке повернення не йдеться. Проте люди бояться, особливо на тлі того, що з психлікарні ситуація в країні дійсно непроста,
– констатувала місцева депутатка.

Як зазначив прессекретар Харківської обласної прокуратури Дмитро Чубенко, П'янова за рішенням суду була госпіталізована в психіатричну лікарню суворого режиму. Якщо не буде поліпшень її здоров'я, то там вона залишиться назавжди, уточнив Дмитро Чубенко.

Актуально 20 ударів ножем, особиста неприязнь та повне усвідомлення: суд про вбивство дитини під Харковом

Трагедія під Харковом: головне