"Ми повинні ухвалити рішення сьогодні, негайно викликати до парламенту представників правоохоронних органів для того, щоб ми змогли від них почути оцінку того, що відбувається, і відповідно отримати інформацію і дати політичну оцінку", – сказав Парубій, під час відкриття ранкового засідання Ради.

Читайте також: До ситуації з нападом на Катерину Гандзюк не маю жодного відношення, – Микола Паламарчук

Він також розповів про домовленості, які полягають у тому, що після виступів голів фракцій цю пропозицію поставлять на голосування, і якщо вона набере необхідну кількість голосів – 150, Парубій "негайно викличе і представників прокуратури, поліції, Служби безпеки, щоб з трибуни Верховної Ради вони змогли дати пояснення".

Нагадаємо, 31 липня у Херсоні облили сірчаною кислотою Катерину Гандзюк – відому активістку та радницю мера міста. Жінка зазнала 30% опіків тіла та її було прооперовано. Поліція розслідує напад на Гандзюк як замах на вбивство. Правоохоронці затримали 6 осіб, підозрюваних у скоєнні злочину. Четверо із них уже зізнались у причетності до нападу на Гандзюк. 4 листопада Катерина Гандзюк померла.

Хто така Катерина Гандзюк? Політична та громадська діячка, волонтерка. Була депутаткою Херсонської обласної ради V скликання та Херсонської міської ради VI скликання, виконувала обов’язки керуючого справами виконавчого комітету Херсонської міської ради, радниця херсонського міського голови, національна волонтерка ООН.

Гандзюк була активною учасницею Євромайдану в Херсоні. Після анексії Криму та початку бойових дій на Донбасі опікувалася вимушеними переселенцями.

Протягом тривалого часу Гандзюк мала конфлікти із проросійськими силами Херсонщини: "Український вибір" Віктора Медведчука, КПУ, КОБ, Рух Екстериторіальних Громад.

Померла Катерина Гандзюк: дивіться відео