Як інформує турецьке видання Haber Turk, слідчі мають підозру, що останки вбитого саудівського журналіста у Белградському лісі, який розташований неподалік від будівлі консульства Саудівської Аравії у Стамбулі.

Читайте також: Моральна апатія Трампа і проблема для Білого дому, – ЗМІ про зникнення журналіста Хашоггі

За даними слідчих, у день коли журналіст приходив у консульство, було зафіксовано автомобілі дипустанови, які рухались у сторону Белградського лісу.

Команда, що працювала там, зібрала всі записи з камер зовнішнього спостереження і провела там пошукові роботи,
– пише видання з посиланням на джерела у правоохоронних органах.

Після проведення слідчих дій у консульстві Саудівської Аравії турецькі правоохоронці вивчають матеріали справи та не виключають можливість отримання додаткових доказів у цій справі.


Останки тіла журналіста Хашоггі могли заховати у Белградському лісі у Стамбулі

Водночас слідчі не відкидають, що випадок з автомобілями міг бути своєрідним обманним маневром, щоб відволікти увагу.

Наразі проводиться перевірка щодо 26 автомобілів, рух яких був помічений та пов'язаний з консульством, у день зникнення Хашоггі.

Раніше турецькі правоохоронці заявили, що знайшли у консульстві Саудівської Аравії в Стамбулі докази загибелі журналіста Джамаля Хашоггі.

18 жовтня стало відомо, що один із підозрюваних у причетності до вбивства саудівського журналіста загинув у ДТП.

Хто такий Джамал Хашоггі?59-річний саудівський журналіст, який працював у тому числі медіа-радником принца Турки ібн Фейсала, колишнього голови Служби загальної розвідки Саудівської Аравії і екс-посла у Великобританії та США.

У 2017 році Хашоггі вимушено покинув батьківщину і переїхав до Вашингтона, де став писати колонки в The Washington Post. У своїх матеріалах журналіст виступав з різкою критикою влади Саудівської Аравії.

Журналіст таємниче зник 2 жовтня. Останній раз його бачили біля консульства Саудівської Аравії в Стамбулі, куди він відправився, щоб оформити необхідні для одруження документи. Його наречена чекала на вулиці.

ЗНИКНЕННЯ САУДІВСЬКОГО ЖУРНАЛІСТА У СТАМБУЛІ: ХРОНІКА ПОДІЙ