Про це повідомило турецьке видання Yeni Şafak.

Читайте також: Саудівська Аравія важливий союзник США, – Дональд Трамп

Журналіст Джамаль Хашоггі зник 2 жовтня під час візиту до консульства Саудівської Аравії у Стамбулі. Турецькі правоохоронці переконані, що там його вбили. Встановлено, що 2 жовтня до Стамбула прибули 15 громадян Саудівської Аравії, які перебували в саудівському консульстві в той же час, що і Хашоггі. Всі вони пізніше покинули Туреччину.


Джамаль Хашоггі

Зокрема, лейтенант Королівських авіаційних сил Саудівської Аравії Мешал Саад Альбостані – він прибув до Туреччини о 13.45 2 жовтня, а виїхав о 21.46 того ж дня. У четвер, 18 жовтня, з'явилася інформація, що Альбостані загинув у ДТП за нез'ясованих обставин.

Хто такий Джамаль Хашоггі? Відомий саудівський журналіст, що віддав роботі у ЗМІ понад 30 років. Був головним редактором популярного прогресивного видання "Аль-Ватан", але його швидко змусили піти з посади за викривальні статті щодо впливу клерікальних еліт на ситуацію в королівстві. Проте Джамаль не припинив критикувати владу. Після того, як багатьох друзів журналіста кинули за ґрати, а йому самому порадили припинити писати, він, побоюючись арешту, у 2017 році виїхав з Саудівської Аравії і продовжив журналістську діяльність у якості блогера Washington Post.