За відповідний документ парламентарі голосували кілька разів, їм бракувало близько 15 голосів.

Спікер парламенту Володимир Гройсман відправив законопроект на додаткові консультації у фракціях коаліції. Він заявив, що голосування щодо цього питання може відбутися у будь-який момент.

Нижче наводимо результати останнього сигнального голосування, опубліковані на офіційному сайті Ради. Ці дані показують, які фракції провалили призначення позачергових виборів у Кривому Розі.

Законопроект був зареєстрований зранку 10 грудня і в цей же день пройшов обговорення у профільному комітеті. Документ пропонує призначити позачергові вибори на 27 березня 2016 року.

Зауважимо, парламентський комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування не висловив однозначної позиції щодо цього питання.

Нагадаємо, жителі Кривого Рогу протестують проти результатів виборів мера, які оголосила ЦВК. Згідно з ними перемогу нібито отримав представник "Опозиційного блоку" Юрій Вілкул. Однак різниця між ним і його суперником становила 752 голоси. Кандидат від "Самопомочі" Юрій Мілобог подав скарги на порушення під час виборчого процесу, відкрито кримінальне провадження за фактами фальсифікацій.