Пряма трансляція на
Останні випуски

Ветеран АТО Олег Кравець: Рибалка постачає свої горішки "Козацька розвага" "сепарам" в "Лугандонію"

- Читать новость на русском
Майдан
Майдан / fakty.ictv.ua

Ветеран АТО, керівник Штабу опору затопленню Бузького Гарду Олег Кравець в ефірі телерадіокомпанії "Ера" прокоментував останні рішення Сумського суду, який залишив під вартою менеджерів корпорації S.Group, що належить родині народного депутата від Радикальної партії Сергія Рибалки.

СБУ звинувачує керівництво корпорації у фінансуванні тероризму та веденні бізнесу на території, підконтрольній бойовикам.

"Кожен, хто торгує з ворогом, є ворогом України. І це беззаперечно. Яким чином може бути таке взагалі в державі, щоб бабуся, яка отримує 1300 гривень пенсії, віддає 100 гривень на волонтерську допомогу, а ті люди, які отримують мільярди і приймають закони, за якими ми живемо, – вони отримують колосальні надприбутки, співпрацюючи з нашими противниками? Ці люди ці кошти тратять на повій і живуть собі розкішним життям", – розповів Олег Кравець в прямому ефірі "Ери".

На думку Кравця, нещодавнє рішення Верховної Ради звільнити Сергія Рибалку з посаду голови парламентського Комітету з питань фінансової політики та банківської діяльності – це лише перший крок на шляху встановлення істини у справі про імовірне фінансування компаніями радикала Рибалки терористів на окупованому Донбасі. Остаточну ж крапку має поставити суд.

"Народний депутат Сергій Рибалка займається конкретною торгівлею з окупованими територіями. Він продає снеки "Козацька розвага", горішки та інше. Це ще найбільш цинічно тому, що ці горішки, ці сухарики споживають завжди з пивом. Уявіть собі, для нас, для хлопців, які хоронили своїх побратимів, які дивилися в очі матерям наших загиблих побратимів, розуміти, що є народний депутат, продукція якого продається там, в Лугандонії, і що бере якийсь сепар, який тільки що стріляв в мого побратима, пляшку пива і бере цей сухарик, який для нього доставив сам пан Рибалка", – висловив обурення ветеран АТО.

Олег Кравець додав, що ветерани АТО неодноразово зверталися особисто і до Сергія Рибалки, і до лідера Радикальної партії Олега Ляшка з вимогою припинити бізнес на крові та торгівлю своїми снеками на окупованих територіях в супермаркетах, віджатих ватажками терористів. Втім окрім вербальних обіцянок, жодної дієвої реакції від політиків-радикалів не було.

"Ми ще весною зверталися безпосередньо до пана Рибалки і попереджували його про те, що відповідальність наступить. На що він нам відповідав: хлопці, ви неправильно зрозуміли, і вас неправильно зорієнтували. Він навіть виходив на телеканали і розповідав про те, що він начебто з нами домовився. Він кожен раз відверто бреше. Також при спілкуванні з його лідером паном Ляшко, який обіцяв, що також з нами зв’яжуться його помічники, і що він розгляне все-таки поведінку свого підопічного, але нічого не зробив", – розповів в ефірі "Ери" ветеран АТО та громадський активіст Олег Кравець.

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Коментарі