Так Трамп переконує Кім Чен Ина таки підписати ядерну угоду із США, пише The Telegraph.

Читайте також: США та Південна Корея вирішили припинити спільні військові навчання

Північна Корея матиме неймовірне, блискуче економічне майбутнє, якщо укладе з нами угоду, але вони не матимуть його взагалі, якщо збережуть ядерну зброю, – заявив Трамп.

27-28 лютого у Ханої (В'єтнам) відбувся другий саміт США – КНДР. Американський лідер Дональд Трамп назвав зустріч продуктивною, проте США не наважились підписати жодних угод з Північною Кореєю. А ще відмовились знімати з країни санкції.

Результати саміту вдалими назвати складно:

  1. 1. Президент США Дональд Трамп і лідер КНДР Кім Чен Ином не досягли жодних угод щодо відмови Північної Кореї від ядерної зброї на саміті в Ханої.
  2. 2. КНДР хотіла, аби США повністю зняли санкції з країни в обмін на денуклеаризацію в окремих районах Північної Кореї. США на це не погодились.
  3. 3. За словами Трампа, КНДР не поновить випробовування ракет та ядерної зброї.
  4. 4. Держсекретар США Майк Помпео натякнув, що переговори щодо денуклеаризації КНДР продовжаться найближчими тижнями, відтак сподіваються досягти прогресу у цьому питанні. Проте коли саме відбудуться наступні переговори і у якому форматі – не уточнив.

За різними оцінками, КНДР має арсенал від 20 до 60 ядерних боєголовок, які є потенційною загрозою США, якщо їх встановити на міжконтинентальні балістичні ракети.