Таку думку у Twitter висловив віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко.

Зазначимо, що 9 жовтня почалося засідання Синоду Вселенського патріархату у Стамбулі, за результатами якого УПЦ може отримати автокефалію.

Читайте також: "Треті за рік. Це – диверсія": ветеран АТО розповів про ситуацію з вибухами на складах в Україні

Хотілось би думати, що можлива диверсія на військових складах на Чернігівщині та початок розгляду Святим Синодом у Стамбулі питання про надання автокефалії для Української Церкви співпали випадково. Однак усім зрозуміло, що Кремль готовий на все, аби не допустити Томосу,
– мовиться у дописі Кириленка.

Що таке Томос? Унікальний церковний документ. Випускають його, коли головна церква хоче надати фактичну незалежність – автокефалію. Зрідка Томос видають з питань, які стосуються положень християнського віровчення, найчастіше він стосується церковного устрою.

Нагадаємо, що рано-вранці 9 жовтня почалися вибухи на 6-му арсеналі біля міста Ічня на Чернігівщині. У зв’язку з цим евакуйовано близько 10 тисяч місцевих жителів, закрито повітряний простір, припинено рух низки поїздів і перекрито низку доріг. По допомогу до медиків звернулись 63 людини.

Військова прокуратура почала розслідувати вибухи на арсеналі поблизу Ічні як службову недбалість. А в Міноборони сповістили, що найімовірнішою причиною вибухів на арсеналі поблизу Ічні є диверсія.

Дивіться відео про вибухи на військових складах біля Ічні: