Про це, посилаючись на обізнаних в цьому питанні чиновників американських правоохоронних і розвідувальних служб, повідомляє CNN.

Читайте також: Вислані зі США дипломати Росії організовували політичну диверсію, – радник Трампа

"Принаймні в одному випадку російські шпигуни стежили за учасником програми ЦРУ, що надає нові посвідчення особи для захисту тих росіян, які переселилися у США. Цей епізод викликав підозру у американської розвідки, що росіяни готувалися до нападу на російських емігрантів в США, позначених Кремлем як зрадники чи вороги", – йдеться в повідомленні.

Ці підозри підкріпилися в американських служб після отруєння у Великій Британії колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля та його дочки, яка є громадянкою Росії.

Водночас, ЦРУ і Білий дім відмовилися коментувати таку інформацію. Також на запит не відповіло і Посольство Росії в США.

Нагадаємо, 4 березня у британському місті Солсбері разом із донькою був отруєний колишній російський розвідник Сергій Скрипаль. Слідство встановило, що його отруїли сильнодіючою нервово-паралітичною речовиною "Новичок". Британська розвідка вважає, що до отруєння причетна Росія.

26 березня США оголосили про видворення з країни 60 російських дипломатів та закриття генконсульства РФ в Сіетлі. Загалом, 30 країн світу і НАТО заявили про видворення російських дипломатів – до РФ повернуться 152 дипломати.