Заява КВУ з'явилась на сторінці комітету у Facebook.

Криворізька міська рада виділила 50 млн грн для надання матеріальної допомоги місцевим жителям за два місяці до повторних виборів міського голови. При цьому на сайті міськради вказано, що ініціатором виступив голова міста Юрій Вілкул.

Офіційно кошти спрямовані "для надання матеріальної допомоги окремим категоріям міста у зв’язку з підвищенням цін на комунальні послуги". З 1 лютого 2016 року матеріальну допомогу в розмірі 500 грн зможуть отримати понад 100 тис. мешканців Кривого Рогу,
— зауважили у КВУ.

Кошти призначені для пенсіонерів, студентів, ветеранів, чорнобильців, працівників бюджетної сфери та ще ряду категорій.

"Враховуючи, що така ініціатива реалізовується міським головою напередодні виборів, КВУ розцінює її, як зловживання службовим становищем, використання адміністративного ресурсу та підкуп виборців. Уповноважені органи повинні надати належну оцінку діям міського голови та депутатів міської ради", — підсумували у Комітеті виборців України.

КВУ: у Кривому Розі масово підкуповують виборців 27 січня, за два місяці перед повторними виборами міського голови, Кр...

Опубліковано КОМІТЕТ ВИБОРЦІВ УКРАЇНИ 2 лютого 2016 р.

Нагадаємо, народні депутати 23 грудня ухвалили законопроект №3613 про призначення позачергових виборів мера Кривого Рогу. Документ пропонує призначити позачергові вибори на 27 березня 2016 року. Кілька днів тому цей закон уже підписав Петро Порошенко.