Про це у Facebook написав радник глави МВС Зорян Шкіряк.

"На мій погляд, заради досягнення спокою і стабільності в регіоні Юрій Вілкул мав би негайно, добровільно подати у відставку. Бути "переможцем" у такий спосіб — це сором. Тому йому б варто скласти свої досить сумнівні повноваження і заспокоїти людей", — наголосив він.

Шкіряк закликає Вілкула піти на повторні вибори: "Варто йти і перемагати у чесній конкурентній боротьбі, без допомоги Охендовського і т.д".

За словами радника міністра, сьогодні питанням скасування попередніх результатів та призначення нових виборів мера Кривого Рогу має зайнятися виключно Верховна Рада та вище керівництво країни.

Кривий Ріг. На мій погляд, заради досягнення спокою і стабільності в регіоні, Юрій Вілкул мав би негайно, добровільно по...

Posted by Зорян Шкіряк on 29 листопад 2015 р.

Нагадаємо, у Кривому Розі люди протестують проти фальсифікацій на виборах, згідно з якими нібито переміг представник "Опозиційного блоку" Юрій Вілкул.

29 листопада активісти, які разом з народними депутатами прорвались до міської ради Кривого Рогу, створили раду представників громади та антикорупційну комісію, а також записують бажаючих вступити у громадську варту.