"Вільні люди, вільне місто — це все ви можете мати у себе. Я не бачу жодної різниці. Коли мені кажуть, а ти знаєш, там на заході одні, на сході інші, — я не бачу цієї різниці. Просто громада повинна мати сміливість бути рішучою, не боятися. Ви — вільні люди", — сказав він.

Андрій Іванович відповів на всі запитання тих, хто виявив бажання побувати на відкритій зустрічі — від конструктивних до відверто провокаційних. В підсумку розмови виявилось, що Львів і Кривий Ріг мають набагато більше спільного, ніж здавалося на перший погляд — і вузькі трамвайні колії, і досвід вирішення проблем з водою, і питання працевлаштування.

"Всі мешканці мають бути співучасниками розбудови власного міста, вони мають бути активними. Але якщо ти хочеш збудувати успішне місто, треба будувати успішну країну. Не можна зробити рай, коли кругом є біда", — зауважив мер Львова відповідаючи на запитання криворіжця, який заявив про серйозні порушення виборчого законодавства одним із сумнозвісних кандидатів.

"Але ми робимо все від нас залежне, щоб ці вибори пройшли чесно і спокійно. Бо дуже вже хочеться миру для всієї країни. Хочеться взятись за укріплення країни і за підтримку людей, — вільних людей вільного міста", — сказав Семен Семенеченко, кандидат на посаду криворізького міського голови від "Самопомочі".