Про це він написав на сторінці своєї дружини Анжеліки в одній із заборонених в Україні соцмереж.

Читайте також: У СБУ сповістили найсвіжішу інформацію про Рубана

Зокрема, терорист назвав СБУ "конторою нетям" і зауважив, що вони дуже довго точили зуб на Володмира Рубан.

Крім того, дісталося від Безлера і українським волонтерам, а саме Гайде Різаєвій і Мирославу Гаю, а також нардепу Нестору Шуфричу, які, за його словами, від радості внаслідок затримання керівника Центру звільнення полонених "Офіцерський корпус" "заляпали всі монітори".

"Рубан і Ковальчук (український правозахисник Василь Ковальчук — "24") — єдині, з ким можна було мати справу щодо обміну. Всі інші — "обмінники" від гаманця", — зауважив Безлер.

Також він звинуватив СБУ у тому, що саме вони підклали зброю Рубану та навів, "беззаперечні" на його думку докази щодо цього.

Безлер, Рубан, затримання, СБУ
Безлер заступився за Рубана

Нагадаємо, увечері 8 березня стало відомо про затримання Володимира Рубана, який перевозив з окупованої території чималий арсенал зброї. Окрім того, ЗМІ повідомили, що у помешканні Рубана провели обшук.

Хто такий Володимир Рубан? Це керівник Центру звільнення полонених ГО "Офіцерський корпус", він займається обміном полоненими між бойовиками та українською стороною. Його звинувачували у прихильності до бойовиків "ДНР" та "ЛНР". Окрім того, Рубана в українських ЗМІ пов'язують з кумом Володимира Путіна Віктором Медведчуком.