Ймовірно, справу Юрія Саніна вже закрили, а вирок він отримає лише на папері. Про наслідки цієї ДТП розповів громадський активіст з Харкова Дмитро Пекшев в ефірі програми "Ти дивись!" на 24 каналі.

Увага Втік та повідомив про викрадення: під Києвом BMW розніс паркан та влетів у будинок

Чи покарали Саніна

За його словами, якщо й Санін отримає покарання, то воно буде не фінансовим. Його навіть не позбули прав на керування, оскільки вийшли всі терміни.

Це буде просто формальне рішення суду, де напишуть, що він винен. На цьому все. А по термінах справу, найімовірніше, вже закрили, отже, немає санкцій,
– наголосив активіст.

Експертиза про сп'яніння

На місці ДТП Санін поводився неадекватно, його бачили п'яним. Але тоді поліція навіть не зафіксувала його стан і відпустила з лікарні.

"Результатів експертизи на стан алкогольного сп'яніння взагалі не було, оскільки це була аварія з потерпілими. Тож він повинен був свідчити у медзакладі, згідно з інструкцією, але поліція не проконтролювала, що він ухилився від проведення огляду", – наголосив Пекшев.

Відповідно, як зазначив експерт, жодних матеріалів справи не зібрали, протоколу теж не склали. І станом на зараз, його ніяк не покарали.

"Якщо ні в кого не було важких тілесних пошкоджень, то це навіть не кримінальна справа. А терміни у справі Саніна вийшли, поки документи передавали патрульним", – підсумував активіст.

Відео з місця ДТП на Перемоги в Харкові:

Дивіться повний випуск програми "Ти дивись!" на 24 каналі: