Про це вона повідомила у Facebook.

Читайте також: Сенцов став почесним громадянином Парижа

Свєтова зазначила, що лист відправлений 25 вересня.

Дякую тим людям, які, незважаючи на весь цей безкінечний марафон, ще продовжують підтримувати мене, а головне – і всіх інших українських політв'язнів. Вони не здаються, і я разом з ними. Вірю в добрий кінець цієї історії, незважаючи ні на що. Ніщо не буває вічним, навіть погане!
– пише Сенцов.

Український режисер додав, що не очікував, що зможе тримати голодування так довго. Станом на 26 вересня Олег голодує 136-й день.

Нагадаємо, раніше бранець Кремля Олег Сенцов зазначив, що отримує багато листів, проте все одно перебуває у повному інформаційному вакуумі.

За що в Росії засудили Олега Сенцова?
Його затримали 11 травня 2014 року на території окупованого Криму та звинуватили в підготовці теракту на півострові під час незаконної анексії Росією. Пізніше його звинуватили у зберіганні зброї та вибухівки. У серпні 2015 року в Росії Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму в місті Лабитнангі. А 14 травня 2018 року Сенцов оголосив голодування з вимогою звільнити усіх українських політв’язнів, утримуваних у Росії та в окупованому Криму.