Перемогу в гонці здобула росіянка Анастасія Кузьміна, яка виступає за Словаччину. Вона надзвичайно швидко та влучно відпрацювала на двох вогневих рубежах. Також Кузьміна була сильна ходом, що забезпечило їй успіх.

Другий час у спринті показала італійка Ліза Віттоцці. Відстрілявшись на нуль, Віттоцці програла Кузьміній тільки 11,5 секунд. Третє місце у шведки Ханни Еберг. Вона програла Кузьміній майже тридцять секунд.

Невдало гонку провели представниці України. Найкращою з наших спортсменок виявилася Віта Семеренко. Пробігши одне коло штрафу, вона подолала спринт за 20 хвилин 52 секунди – 29 місце. Валентина Семеренко з двома колами штрафу опинилася аж на 59 позиції.

Анастасія Меркушина з двома промахами фінішувала 67-ю. Також двічі на стрільбі помилилася Юлія Джима – 73 місце. Найгіршою з українок була Олена Підгрушна. Під час двох вогневих рубежів вона допустила аж 3 промахи та посіла 97 місце.

Нагадаємо, що етап Кубка світу з біатлону в німецькому Рупольдінгу розпочався чоловічим спринтом. Перемогу здобув Йоханнес Бьо.