Архів
Курси валют
Погода
      youtube @24
      Loading...
      google @24
      RSS СТРІЧКА
      Загальний RSS

      Топ новини

      Відео новини

      Визначилися всі пари 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи: "Маріуполь" зіграє з "Бордо"

      "Маріуполь" зіграє з "Бордо"
      "Маріуполь" зіграє з "Бордо"

      2 серпня завершилися поєдинки другого кваліфікаційного раунду Ліги Європи.

      Україну на цій стадії представляють два клуби – "Зоря" і "Маріуполь". Приазовці зіграють з "Бордо", а суперник луганчан буде не менш серйозним – португальська "Брага".

      Читайте також: "Маріуполь" переміг "Юргорден" та вийшов у наступний раунд кваліфікації Ліги Європи

      До вашої уваги всі пари третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи

      "Лудогорець" (Болгарія) - "Зрінськи" (Боснія і Герцеговина)
      "Легія" (Польща) - "Дюделанж" (Люксембург)
      "Алашкерт" (Вірменія) - "ЧФР Клуж" (Румунія)
      "Олімпія" Л (Словенія) - ХІК (Фінляндія)
      "Шериф" (Молдова) - "Валур" (Ісландія)
      "Корк Сіті" (Ірландія) - "Русенборг" (Норвегія)
      "Спартак" Ю (Латвія) - "Судува" (Литва)
      "Нью-Сейнтс" (Уельс) - "Мідтьюлланнд" (Данія)
      "Хапоель" Б-Ш (Ізраїль) - АПОЕЛ (Кіпр)
      "Торпедо" Кт (Грузія) - "Кукесі" (Албанія)
      "П'юнік" (Вірменія) - "Маккабі" Т-А (Ізраїль)
      "Хіберніан" (Шотландія) - "Мольде" (Норвегія)
      "Маріуполь" (Україна) - "Бордо" (Франція)
      "Динамо" Мн (Білорусь) - "Зеніт" (Росія)
      "Хапоель" Х (Ізраїль) - "Аталанта" (Італія)
      ЦСКА С (Болгарія) - "Копенгаген" (Данія)
      "Хайдук" (Хорватія) - "Стяуа" (Румунія)
      "Штурм" (Австрія) - АЕК Ларнака (Кіпр)
      "Генк" (Бельгія) - "Лех" П (Польща)
      "Севілья" (Іспанія) - "Жальгіріс" (Литва)
      "Сарпсборг 08" (Норвегія) - "Рієка" (Хорватія)
      "Вітесс" (Нідерланди) - "Базель" (Швейцарія)
      "Рейнджерс" (Шотландія) - "Марібор" (Словенія)
      "Норшелланн" (Данія) - "Партизан" (Сербія)
      "Слован" Бр (Словаччина) - "Рапід" У (Австрія)
      "Тренчин" (Словаччина) - "Фейєноорд" (Нідерланди)
      "Ягеллонія" (Польща) - "Гент" (Бельгія)
      "Спартак" Суботіца (Сербія) - "Брондбю" (Данія)
      "Уфа" (Росія) - "Прогрес Нідеркорн" (Люксембург)
      "Бешикташ" (Туреччина) - ЛАСК (Австрія)
      "Аполлон" Л (Кіпр) - "Динамо-Брест" (Білорусь)
      "Сігма Оломоуц" (Чехія) - "Кайрат" (Казахстан)
      "Олімпіакос" (Греція) - "Люцерн" (Швейцарія)
      "Істанбул ББ" (Туреччина) - "Бернлі" (Англія)
      "Зоря" (Україна) - "Брага" (Португалія)
      "РБ Лейпциг" (Німеччина) - "Університатя" (Румунія)

      Нагадаємо, що матчі 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи відбудуться 9-го і 16 серпня.

      Більше новин зі світу спорту читайте у нашому розділі Спорт24

      Джерело: 24 Канал
      powered by lun.ua
      Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
      Коментарі
      Більше новин
      При цитуванні і використанні будь-яких матеріалів в Інтернеті відкриті для пошукових систем гіперпосилання
      не нижче першого абзацу на Телеканал новини «24» — обов’язкові.
      Цитування і використання матеріалів у оффлайн-медіа, Мобільних додатках, SmartTV можливе лише з письмової згоди Телеканалу новин «24».
      Матеріали з маркуванням «Реклама» публікуються на правах реклами.
      Усі права захищені. © 2005—2017, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»
      Залиште відгук