main logo

Визнання Росією бойовиків

Загострення конфлікту на Донбасі, яке почалося 17 лютого, набирає обертів. Російські бойовики обстрілюють українських військових та влаштовують провокації, спрямовані на підбурення наших захисників до активних дій.

Попри те, що сили ЗСУ не реагують на криваві провокації окупантів, бойовики продовжують створювати фейки, завдяки яким російські військові хочуть безкарно увійти до України.

Визнання Росією бойовиків - Путін підписав угоду

21 лютого 2022 року президент Володимир Путін скликав термінове засідання Ради безпеки Росії, щоб обговорити приєднання псевдореспублік на території Донбасу до складу РФ. Після кількагодинного засідання Путін виступив з відеозверненням.

Окрім традиційних пропагандистських наративів Володимир Путін виступив з:

  • Погрозами Україні, заявивши, що покаже країні, “що таке справжня декомунізація”;

  • Вимогами припинити бойові дії та обстріли, які при цьому ведуть російські бойовики;

  • Та заявою про визнання РФ бойовиків, які окупували Донбас.

За словами представника пропутінського уряду, Росія готова визнати псевдореспубліки у межах областей України - не звернувши жодної уваги на те, що Донецька та Луганська області перебувають під окупацією не повністю.

До чого може призвести визнання Росією бойовиків

8 років поспіль російські бойовики перебувають на території України, і отримують постачання зброї пропутінськими маріонетками, які очолюють нелегітимні республіки. Визнання Росією бойовиків на Донбасі дозволяє не тільки відкрито вводити російські війська в Україну, але і приєднати велику частину територій - “легітимізувати” псевдореспубліки Путін погодився за умови, що вони входитимуть як територіальні одиниці Росії.

Таким чином Росія планує і далі просуватися вглиб України, знищуючи життя та відбираючи території. Визнання Росією бойовиків - це частина плану знищення суверенітету України.

Та українська армія й світові партнери України не дозволять Росії здійснити наругу над Сходом та країною загалом. На кордоні українські військові захищають нашу територію та наш спокій, а лідери країн, союзних з Україною, не тільки не визнають “легітимізацію” псевдореспублік, але і готують низку жорстких санкцій та обмежень.

Будьте у курсі останніх подій та ситуації на Донбасі - читайте свіжі новини на 24 каналі.