Про це в ефірі 24 каналу у програмі "Після всього" розповіла виконавча директорка "Центру протидії корупції" Дар’я Каленюк.

Читайте також: У Гантера Байдена дуже погана репутація, – Каленюк про сина опонента Трампа

Вона нагадала, що після Революції Гідності був величезний запит українського народу про повернення вкрадених активів Януковича.

"І американці, і британці підтягнули своїх кращих експертів, правоохоронні органи, навіть зробили спеціальну конференцію з повернення активів у квітні 2014 року в Лондоні, де спробували допомогти українцям, українській стороні, українській прокуратурі в тому, щоб ці активи виявити, розслідувати і повернути", – зазначила Каленюк.

Тобто британські првоохоронці – офіс по боротьбі із шахрайством – саме на цій конференції оголосили, що вони арештували 23,5 мільйона доларів. Вони не сказали, що це Злочевського. Тобто вони між собою – всі ці британські, американські прокурори – спілкували, вони розуміли. Плюс, вони спілкувалися з Генпрокуратурою, вони благали ГПУ: "Дайте нам щось!". А прокуратура морозилася і не давала нічого,
– наголосила виконавча директорка "Центру протидії корупції".

Читайте також: Скандал Україна – США: Саакашвілі оприлюднив маловідомі сторінки з життя опального Злочевського

Що відомо про Злочевського і до чого тут скандал в СШААнтикорупційне розслідування стосується справи газової компанії "Бурізма", де замішаний син Джо Байдена – прямий конкурент Трампа на виборах. З 2014 року Гантер Байден був у керівництві скандальної компанії колишнього міністра екології часів Януковича – Миколи Злочевського. На ексчиновника подали в розшук через незаконно отримані дозволи на видобуток газу. Загалом, справу так і не розслідували.


Микола Злочевський


Стенограма розмови американського і українського президентів була опублікована і засвідчує, що Дональд Трамп таки говорив Володимиру Зеленському, що "було б добре", якби той вивчив справу Джо Байдена. У зв'язку з цим Конгрес США ініціював розслідування щодо Трампа, підсумком якого може бути імпічмент президенту США.


Гантер і Джо Байдени