Львів – Ворскла 0:2
Голи: Ребенок, 19, Якубу, 39

У першому таймі "Ворскла" тотально переважала суперника, маючи щонайменше чотири нагоди, щоб забити.

На 19-й хвилині гості відкрили рахунок у матчі. Провалився Мартан в центрі оборони, після чого Коломоєць вийшов на побачення з Бандурою і пробив в штангу, на добиванні першим був Ребенок, який і вразив порожні ворота.

Наприкінці першого тайму "Ворскла" подвоїла рахунок у матчі: Коломоєць з правого флангу м'яко навісив у центр штрафного, де знову помилився Мартан, після чого Якубу спокійно прийняв м'яч і розстріляв ворота Бандури – 0:2.

Таким чином, "Ворскла" завдяки перемозі закріпилася на 4 позиції турнірної таблиці УПЛ. ФК "Львів" йде сьомим.