Раніше 24 канал повідомляв про те, що ситуація із хімвикидами в окупованому Армянську знову загострилась. Металеві предмети так само, як і наприкінці серпня, вкрилися липкою іржею, рослинність "згорає", а в місті стоїть стійкий кислотний сморід.

Читайте також: "Так жити – страшно, планую втікати звідси": житель Армянська розповів про ситуацію в місті

Російські та українські прикордонники – всі у респіраторах. Сказали, що в такому стані все майже добу. Вранці запах був жахливим, навіть очі сльозилися,
– пише у Twitter RoksolanaToday&Крым.

Популярний блогер з посиланням на очевидців зазначає, що біля КПП земля повністю пожовтіла від шкідливого впливу викидів із заводу "Титан" в Армянську.

Всі, хто під'їжджали до КПП, щоб виїхати на материк, закривали обличчя чим тільки могли, щоб не вдихати цю гидоту. Земля пожовкла зовсім,
– йдеться у дописі.

Нагадаємо, від 9 жовтня жителі Армянська в окупованому Криму знову скаржаться на постійний стійкий кислотний запах у повітрі. Місто накрило хвилею хімікатів, але окупаційна влада ігнорує проблему.

Що таке ТОВ "Титанові інвестиції"?Великий хімзавод розташований в Армянську. Раніше називався "Кримський титан". Завод виробляє діоксид титану, що використовується під час виготовленні товарів лакофарбової галузі, пластмас і виробів на їх основі з високими термічними властивостями (віконний пластик, предмети побуту, деталі автомобілів, машин і техніки), а також каучуку, лінолеуму, паперу, картону та шпалер.