Про це він розповів у інтерв'ю телеканалу CBS.

Читайте також: Трамп розповів, чому вважає Китай небезпечнішим, ніж Росію

Так, Трамп переконує, що проявляє жорсткість у спілкуванні з Путіним. Він нагадав про зустріч з російським президентом у Гельсінкі, назвавши її жорсткою, але і в той же час "дуже хорошою".

Я думаю, що я дуже жорсткий з ним особисто. У мене була зустріч з ним. Це була дуже складна зустріч і вона була дуже хорошою,
— сказав він.

Так Трамп відреагував на запитання про те, чому він ніколи публічно не висловлюється різко стосовно Путіна. Американський лідер також вважає, що Путін "ймовірно" має стосунок до резонансних вбивств і отруєнь.

Окрім того, президент США наголосив, що допомагає Україні більше, ніж його попередник Барак Обама. Він зазначив, що надав Україні зброю й танки. Натомість Обама, за словами Трампа, надіслав виключно подушки та ковдри.

"Я той, хто надав Україні оборонну зброю й танки. Обама цього не зробив. Ви знаєте, що він послав? Він послав подушки та ковдри", — сказав президент США.

Він також додав, що саме Обама "віддав частину України", якою зараз керує Росія

Окрім того, Трамп не заперечив, що Росія втрутилася у вибори в США, але підкреслив, що втручання Китаю також є проблемою.

Нагадаємо, востаннє Володимир Путін і Дональд Трамп востаннє зустрічалися у столиці Фінляндії Гельсінкі 16 липня. Пізніше Дональд Трамп запросив Володимира Путіна до Вашингтона. Очікувалося, що візит господаря Кремля відбудеться восени 2018 року.

До слова, міністерство торгівлі Сполучених Штатів Америки раніше оголосило про введення санкцій щодо 12 російських компаній. На думку міністерства, дії компаній суперечать національним інтересам США. Раніше США запровадили персональні санкції проти 33 фізичних та юридичних осіб із Росії. Усі вони є пов'язаними з розвідкою та оборонним комплексом.

Нещодавно президент США Дональд Трамп підписав указ, який впорядковує режим застосування вже чинних санкцій щодо Кремля. У супровідному листі сказано, що документ спрямовано на суворе дотримання антиросійських санкцій. У серпні Сполучені Штати розширили санкції проти Росії через її вороже кібервтручання, а 27 серпня набрав чинності ще один пакет санкцій США проти Росії.

Що таке "російське розслідування"?Підставою для так званого "російського розслідування" стала кібератака на Національний комітет Демократичної партії США, внаслідок якої у відкритий доступ потрапили тисячі листів працівників штабу Гілларі Клінтон – кандидатки на пост президента США від Демократичної партії на виборах 2016. Розвідка США з'ясувала, що злом здійснили два угруповання російських хакерів – Cozy Bear і Fancy Bear. Приводом для розширення "російського розслідування" стало досьє на чинного президента США, зібране колишнім офіцером британської розвідки Крістофером Стілом впродовж 2015-2016 років, та викриття численних контактів членів передвиборчого штабу Дональда Трампа із російськими чиновниками.