Українська боксерка у інтерв'ю для UA|TV розповіла, як потрапила у бокс та змогла досягнути таких вершин.

У мене був одногрупник, Денис Беринчик. Він мені каже: "Маха, завтра буде чемпіонат міста з боксу, спробуєш?". І ось так я потрапила на чемпіонат міста, стала другою. Поїхала на Кубок України, стала третьою. Через півроку, точніше через три місяці, був чемпіонат України, я його виграла. Потрапила до збірної, і до цього дня я тут,
– розповідає спортсменка.

Після того, як Марія Бова спробувала свої сили на чемпіонаті Києва з боксу й не виграла його, вона вирішила з головою зануритися у цей вид спорту. Тим більше, що перспективи вимальовувалися великі. Жіночий бокс уже включили до олімпійської програми, і вперше в трьох вагових категоріях він був представлений на Олімпійських іграх-2012 у Лондоні.

Найбільш незручним суперником в рингу Маша вважає саму себе. Шанс перемогти будь-якого опонента є завжди. Якщо ти ним не скористався, знайди причину, усунь її, щоб завтра взяти реванш.

Я сама собі суперник, бо все залежить від мене, навіть не від того, хто у мене в кутку, не від секунданта. Усе від мене, починаючи з настрою. Це найважливіше,
– розповіла спортсменка.

Зазначимо, що Марія Бова у 2012 році в Китаї виграла титул чемпіонки світу, у 2018-му в Індії стала срібним призером планетарних змагань. І наразі спортсменка готується вибороти свою олімпійську ліцензію.