Водночас підвищення температури у зимовий період може бути небезпечним через ризик розвитку низки вірусних захворювань. Розповідаємо про це детальніше.

Дізнавайтесь Клітини та енергія: все, що треба знати про їхній взаємозв'язок

Чому тепла зима – не завжди добре

Якщо цьогоріч ви помітили певні зміни у своєму організмі, то не дивуйтесь. Тепла зима через коливання температури може знижувати імунітет, що негативно впливає на судинні системи організму.

Особливо уважно за своїм станом слід стежити гіпертонікам і астматикам. Може виникнути нездужання і в алергіків, а також у пацієнтів з гастритом, хворобою нирок та підшлункової залози. У багатьох в такий погодний період збивається біологічний ритм в організмі, порушується режим сну, виникає відчуття втоми, занепаду сил,
– цитує терапевтку Ірину Вариш "Високий Замок".

Фахівці наголошують, що плюсова температура стає причиною мутації багатьох видів вірусів, що можуть спричинити розвиток вірусної пневмонії. Її головні симптоми – проблеми з диханням, наявність кашлю, відчуття нестачі повітря, підвищення температури до високих цифр.


Стежте за організмом взимку / Фото Pexels

Водночас у чутливих людей проявляються проблеми зі сном, у них збивається біологічний годинник, з'являються неврози та хронічна втома.

Щоб зміцнити імунну систему у такий теплий період, медики дали кілька порад: мінімізувати стресові ситуації, дотримуватись здорового раціону, не забувати про фізичні вправи й більше спати.