Атака у Ніцці, яка сталася тиждень тому, тримає в напрузі усі спецслужби Франції. А в Бразилії, яка готується приймати Літні олімпійські ігри, спецслужби також переведені в режим підвищеної бойової готовності.

Прокуратура Парижу встановила, що жахливий теракт у Ніцці терористи почали планувати ще минулого року. Мохамед Бухлель мав кількох спільників, які допомагали йому розробити план нападу.

П'ятьох підозрюваних в організації кривавого теракту вже затримали. Втім слідчі досі не мають переконливих доказів, що терорист, який за кермом вантажівки розчавив 84 людини, належав до терористичної "Ісламської держави".

Після антитерористичного рейду поліція Парижа затримала близько двох десятків людей, які організовували терористичні атаки. Французькі поліція та спецслужби відпрацьовували інформацію про можливі заворушення. Серед схоплених є жінки і навіть діти.

Читайте також: Найбільші теракти у Франції за останні роки: інфографіка

Французькі правоохоронці зараз працюють у посиленому режимі. Адже за останні півтора року через атаки терористів у Франції загинули понад двісті людей.

Через теракти у Ніцці заходи безпеки в Бразилії максимально посилили. Поліція затримала 12 людей, які готували атаки на Олімпіаді. Спецоперація із затримання злочинців охоплювала дев'ять штатів.

Влада Бразилії запевнила, що зловмисники не приховували свого захоплення "Ісламською державою" у соцмережах. Атакувати планували, застосовуючи так звану партизанську тактику.