У незвичних перегонах використовують невеликі швидкісні дрони. Вони розганяються до 130-ти кілометрів за годину. Безпілотники обладнані камерами, що передають картинку пілотові – на окуляри віртуальної реальності.

Змагання зазвичай проводять у закинутих будівлях, на складах чи стадіонах. Для гостроти відчуттів там встановлюють додаткові перешкоди. Здавалося би, для перемоги потрібні гострий зір та швидка реакція. Та цього не достатньо.

Нещодавно у США навіть створили Лігу перегонів на дронах. Вона активно залучає інвесторів. І цьогоріч вже провела кілька турнірів – у Маямі та Каліфорнії. Кіберспорт завойовує і міжнародну арену. У березні в Об'єднаних Арабських Еміратах відбулися змагання за світову першість. Переможцем несподівано для усіх став 15-річний британець Люк Банністер.

Тепер організатори ламають собі голову, як найкраще вести трансляцію таких подій, аби розширити коло фанатів.

І хоча до включення в олімпійську програму незвичним перегонам ще далеко, їх популярність у світі зростає. Організатори уже ведуть переговори з кількома компаніями, які би могли влаштувати покази віртуальних гонок для широкої аудиторії.

Читайте також: Британський винахідник створив летючий байк, як у "Зоряних війнах"