24 канал повідомляв, що 17 жовтня у політехнічному коледжі в окупованого міста Керч стався вибух. Спершу припускалося, що вибухнув газовий балон, проте згодом стало відомо, що вибухнула бомба. Ймовірно, її підірвав невідомий молодий чоловік, який перед тим влаштував стрілянину у коледжі. Внаслідок інциденту загинули 19 людей, ще понад 50 осіб зазнали поранень.

Читайте також: Смертельний вибух у коледжі в Керчі: з’явилася реакція Путіна

Про перші результати слідчих дій з посиланням на правоохоронні ограни повідомляє "Лента.ру".

Так, попередньо було встановлено, що близько 12:20, з початком великої перерви, 18-річний учень четвертого, випускного курсу Владислав Росляков зайшов до їдальні, залишив там сумку, а потім вийшов. У сумці перебував саморобний вибуховий пристрій. Відійшовши від дверей на деяку відстань, він витягнув зі згортка (можливо, тубуса для креслень) рушницю, привів у дію бомбу, а потім відкрив вогонь по тих людях, що перебували у приміщенні.

Відео з подвір'я коледжу під час стрілянини. Увага ненормативна лексика (18+)

Як зауважив співрозмовник видання, скориставшись панікою, він піднявся на другий поверх, де, серед інших, прицільно застрелив завуча та одного з педагогів, розшукавши їх у робочих кабінетах.

Очевидці, зі свого боку, зазначають, що під час стрілянини для посилення паніки хлопець використовував кілька петард або саморобних піротехнічних пристроїв. Зауважимо, що цю інформацію повинні підтвердити ще експерти.

Звук вибуху у коледжі зафіксували камери спостереження.

Додамо, що провівши близько 20 пострілів, зловмисник наклав на себе руки у приміщенні бібліотеки. Біля тіла було виявлено рушницю, документи на нього, а також кілька патронташів (спорядження для носіння патронів з окремими комірками для кожного з них – 24 канал).

Читайте також: Масове вбивство підлітків у Керчі: оприлюднили фото з місця самогубства нападника

За попередніми даними, Росляков навчався на "добре" та "відмінно", проте особливих товариських стосунків ні з ким не підтримував. Мотиви його дій поки є невідомими. Більшість його однокурсників не можуть повірити у ці трагічні події: кажуть, що такого не очікували.

До слова, наразі у будинку, де був прописаним Росляков, триває обшук: слідчі вилучають комп’ютери та інструменти. Telegram-канал Mash, зі свого боку, повідомляє, що автобус з поліцейськими у бронежилетах приїхав ще й на зйомну квартиру, де він проживав із мамою.


Правоохоронці проводять обшук у квартирах Рослякова

"Наразі даних про те, що ця подія – заздалегідь спланований теракт, за яким стоять якісь терористичні або екстремістські організації, у слідства немає", – каже співрозмовник видання.

Паніка серед студентів коледжу під час стрілянини. Увага відео містить ненормативну лексику (18+)

Нагадаємо, зараз у соцмережах користувачі розшукують підлітків, які зникли після вибуху та масового розстрілу у коледжі в Керчі.

Масове вбивство у Керчі: усе, що варто знати