Злодії крадуть гаманці переважно у громадському транспорті. Щодня жертвами кишенькових злодіїв у столиці стають майже 30 осіб. Головна причина – людська безпечність, пояснює колишній злодій Володимир. Лише за кілька хвилин він знайшов з десяток потенційних жертв на станції метро.

Володимир продемонстрував нам власні навики, утім відмовився це робити на людях. Каже, з кримінальним минулим зав'язав. Отже, обережним треба бути не тільки в переповненому транспорті, але й під час штовханини у дверях – звертати увагу на тих, хто йде позаду. На зупинці ніколи не кладіть телефон до кишені, бо там його витягнути ще простіше.

З начебто найбезпечнішої нагрудної кишені гаманець теж можна витягнути.

Небезпечно зберігати цінні речі у внутрішній боковій кишені. Це місце злочинці ріжуть у першу чергу. Та один спосіб захисту все таки є. І він найнадійніший, – зізнається колишній злодій.

Як я завжди кажу, в одній руці – телефон, в іншій -– гаманець. Тоді ви себе убезпечите.

Вирахувати в натовпі злодія майже неможливо. Зазвичай, це молоді люди, непримітно вдягнені, кажуть у поліції. Та є деякі ознаки. Наприклад, вони можуть тримати на руці верхній одяг або папку, щоби сховати вкрадене напарником добро. Та інколи спільниками можуть бути і водії маршруток.

Коли починається паніка, водій зупиняється не на зупинці, так як є домовленість, і відкриває двері.

Найчастіше крадуть мобільні. Правоохоронці радять одразу заявляти про пропажу. Кажуть, що у вагонах метро навіть спеціально їздять правоохоронці в цивільному.

Читайте також: Деканоїдзе пояснила збільшення кількості злочинів