Дивись онлайн онлайн
Пряма трансляція на
Останні випуски
БЛОГ

Яна Лопушанська

Просто люблю писати

 • blog_ava
  НеЄвропа
  На вихідних довелося побувати за кордоном – їздила на деньочок у Польщу. Благо, зі Львова туди рукою подати. Їздила недалеко – в Перемишель – містечко, розташоване приблизно 10 кілометрів від кордону. Але навіть тих 10 кілометрів вистачило, аби вкотре переконатися – нам до Європи, як до неба рачки.
 • blog_ava
  Лопатою по дефіциту
  Закочуймо рукави і гайда на городи! Влада вирішила вдарити лопатою по дефіцитних і дорогих харчах. Але знаряддя праці взяти в руки порадила нам з вами.
 • blog_ava
  Табачник і Герман. Діалог акордеоніста з колишнім журналістом
  85% журналістів – холуї, що обслуговують своїх хазяїв. Так охарактеризував нашу братію депутат-акордеоніст Ян Табачник. Що тут скажеш, культура наших народних депутатів завжди бажала кращого. Але почути образливе слово від культурного діяча у бесіді з колишнім журналістом…
 • blog_ava
  Спимо
  Не люблю я переходити на літній час. На зимовий – будь ласка, але тільки не на літній! Перший день життя за новим часом узагалі випадає з життя. Добре, якщо це вихідний, а якщо треба йти на роботу? От мені випало таке щастя. Бррр. Аж страшно згадувати той ранок.
 • blog_ava
  Хліб з піском
  Відчуття не надто приємне, коли з відкушеним шматочком хліба під зубами хрумає пісок…А буханець на вигляд був цілком нормальним, нічим не відрізнявся від інших. Купили його в одному з маленьких хлібних магазинчиків, яких зараз багато. Туди зазвичай возять хліб з маленьких приватних пекарень
 • blog_ava
  Кому квіти і тортики, а кому: "Нарушаєм!"
  На 8 березня випуски новин та інтернет рясніли повідомленнями про те, як наша ДАІ вітала жінок-водіїв: кому квіти дарували, а кому тортики. Мені теж пощастило здибати інспекторів.