Пряма трансляція на
Останні випуски
БЛОГ Ярослав Дем'яненко
 • blog_ava
  Міфи про цукор: наскільки шкідливий та чи потрібні замінники
  Солодощі викликають залежність, як і будь-який наркотик. Їжте солоденьке, бо це покращує розумову діяльність. Самогон на фруктозі – найкорисніший продукт для печінки. І ще багато дивних тверджень про цукор. Якщо не розбити ці міфи, епідемію цукрового діабету – точно не зупинити. Детальніше – читайте в матеріалі.
  12 квітня , 18:11
 • blog_ava
  Чи потрібно білити дерева і спалювати листя: найпоширеніші міфи серед українців
  Щорічно навесні українці масово починають білити дерева, бордюри, паркани, стовпи та навіть каналізаційні люки. Крім цього, попри всі заборони, люди продовжують псувати дерева, а також палити листя, забруднюючи димом довкілля. Чи є користь від такого благоустрою, та кому вигідна така, ще радянська традиція – читайте далі.
  5 квітня , 18:35
 • blog_ava
  Алкоголь, часник і висока температура: міфи про коронавірус, які здивують
  Людство переживає вже 3 епідемію коронавірусів. Перша SARS-CoV була ще у 2002 – 2003 роках. До того ж, теж у Китаї. Потім у 2015 році на Близькому Сході – MERS-CoV, і ось у нинішній час SARS-CoV-2, яка визнана ВООЗ пандемією. Чи рятує алкоголь та часник у боротьбі з хворобою та людям якого віку дійсно варто його боятися – читайте далі.
  29 березня , 11:03
 • blog_ava
  Жінки за кермом – це небезпечно: спростування найбільш безглуздих міфів
  Чимало людей у світі є заручниками одного з головних дорожніх стереотипів: жінки за кермом – незграбні, смішні, або й навіть небезпечні. "Мавпа з гранатою", "катастрофа", "потенційна вбивця", "діра в сімейному бюджеті" – інтернет рясніє жартами та відеороликами про дівчат, які керують автомобілями. Чи існують підстави вважати жінок гіршими водіями – читайте далі.
  15 березня , 00:03
 • blog_ava
  Перехід на літній час: хто придумав та як це впливає на здоров'я людей
  Українці традиційно двічі на рік переводять стрілки годиників – на зимовий час переходять в останню неділю жовтня, а на літній – в останній тиждень березня. Від коли почались спроби уніфікувати час, чи треба переводити годинники та як це впливає на організм – читайте далі.
  7 березня , 20:27
 • blog_ava
  Кофеїн – чи справді він шкідливий: міфи про улюблені напої
  І на котів, і на собак, і на дітей, і на дорослих – кава, чай, особливо у непомірних дозах діє однаково. Тонізуючий ефект, підвищена активність – а потім, за кілька годин, все може раптово закінчитися. Зважаючи на кофеїночутливість, навіть радість може перетворитися на смуток. В яких напоях є кофеїн, та як він діє на організм – читайте далі.
  29 лютого , 20:15
 • blog_ava
  Чорне піднебіння – ознака агресивності: найпоширеніші міфи про собак
  Дослідження Центру вивчення собак університету Плімута у Великобританії показало, що у собак з'явився особливий вид м'язів навколо очей, які вони застосовують лише до людей. Тварини можуть реагувати та читати емоції на обличчі людини і навіть на фотографіях. Тварини еволюціонували, живучи поруч із нами. Чи всі собаки агресивні та як за ними доглядати – читайте далі.
  22 лютого , 21:15
 • blog_ava
  Кава: вражаючі міфи про популярний напій, в які ми віримо
  З кавою пов'язано чимало міфів. До прикладу, кава не зникне через глобальне потепління, а українці найбільш динамічно споживають цей чудо-напій. Що з цього правда, а що ні – читайте далі.
  15 лютого , 18:35
 • blog_ava
  Як насправді діють афродизіаки: поширені міфи
  Люди завжди хотіли здаватись одне одному привабливими. Тому використовували речовини, які впливали на їхнє лібідо. Афродизіаки використовують для підвищення статевого потягу. За уявленням людей, вони можуть покращити сексуальне життя, збагатити його новими відчуттями. Про афродизіаки, їхній вплив та головні міфи – читайте далі у матеріалі 24 каналу.
  8 лютого , 19:40
 • blog_ava
  Як зрозуміти, чи ти залежний від смартфону – найпоширеніші міфи
  Людей завжди попереджають про залежність від цигарок, алкоголю чи наркотиків. Однак тепер психотерапевти радять бути обережними навіть зі смартфонами, адже виявили новий вид залежності – номофобію. Такий розлад вже лікують спеціалісти.
  1 лютого , 21:02
 • blog_ava
  Спорт vs Фіз-ра: типові міфи про тренування, які можуть нашкодити здоров'ю
  Чи можна їсти до тренування та чи вдасться за кілька днів до моря підкачатися? Лише професійні спортсмени можуть виглядати, як рятівники Малібу – про ці та інші міфи – у матеріалі 24 каналу.
  25 січня , 19:00
 • blog_ava
  Як український борщ хочуть вкрасти росіяни
  Росіяни стверджують, що борщ – символ їх національної кухні. Офіційних історичних даних про те, звідки походить страва, немає. Однак експерти певні – у кожному документі борщ певним чином пов'язують з Україною. Хто ще претендує на його першість і скільки є видів страви – читайте далі.
  18 січня , 22:20
Більше новин