Дивись онлайн онлайн
Пряма трансляція на
Останні випуски
 • blog_ava
  Дострокова передвиборча тривога: пейзаж перед "битвою"
  В інформаційному просторі України голосно заговорили про дочасні парламентські вибори, які на думку низки експертів та політиків, виглядають для представників влади ледь не єдино можливим шансом зберегти свої можливості впливати на ситуацію в країні. Спробуємо з'ясувати, чи так це насправді.
 • blog_ava
  Прелюдія до виборів: "тягар" Порошенка, фактор Донбасу та активізація Тимошенко
  Як і очікувалось, президентська кампанія стартувала практично з початком 2018 року. Звісно, головні її учасники не поспішають викладати козирі, проте деякі особливості помітні вже сьогодні. І вони дають підстави стверджувати, що "великі перегони" будуть доволі напруженими.
 • blog_ava
  Ілюзії Тимошенко, або Не всі українці страждають на амнезію
  Юлія Тимошенко, яка невтомно нарікає на недопуск на провідні телеканали, в ефірі ZIK розповідала про власне бачення політичної ситуації. Звісно, у властивій для себе безапеляційній манері.
 • blog_ava
  Що означає для України візит Порошенка до Саудівської Аравії
  Візит Петра Порошенка до Саудівської Аравії та ОАЕ має суттєві перспективи для успішного розвитку відносин з країнами Перської затоки. Вони можуть стати надійними партнерами у співпраці.
 • blog_ava
  Вибори в ОТГ: що означають результати для всієї країни
  Вибори у 201 об'єднаній територіальній громаді (ОТГ – "24"), що пройшли в останню неділю жовтня, дають підстави для низки цікавих висновків, які можна розглядати в масштабах країни.
 • blog_ava
  Основні висновки після зустрічі Волкера з президентом та парламентаріями України
  Спецпредставник Держдепартаменту США по Україні вчергове побував у нашій країні. Хоча інформації про його зустрічі з президентом та парламентаріями небагато, деякі висновки зробити варто.
 • blog_ava
  Не Майдан: під стінами Ради деякі політики відстоюють власні інтереси
  Головний висновок від подій минулого тижня біля стін парламенту – це не був новий Майдан, про який багато говорили політики та який обговорювали у соціальних мережах. І справа не лише у місці проведення політичного заходу, а у багатьох інших чинниках.
 • blog_ava
  Перемога популістів, або Чехія, яку ми втрачаємо
  Результати парламентських виборів у Чехії стали приголомшуючими для партії влади – соціал-демократи посіли шосте місце, а премєр-міністром стане колишній міністр фінансів та олігарх Андрій Бабіш, який привів до перемоги партію ANO (Об'єднання невдоволених громадян, чеською ano – "так").
 • blog_ava
  Президентські вибори в Росії: Собчак може стати співучасницею нового тріумфу Путіна
  Російська імітаційна демократія не повинна постраждати: не встигла керівник тамтешнього Центрвиборчкому Елла Памфілова заявити, що Олексій Навальний зможе балотуватися після 2028 року (в Кремлі це питання також вважають закритим), як про готовність взяти участь у виборах оголосила Ксенія Собчак.
 • blog_ava
  Ані слова про Бандеру: польсько-український діалог додав реалізму
  Стаття міністра закордонних справ Польщі Вітольда Ващиковського у вчорашньому числі Rzeczpospolita може знаменувати собою серйозні зрушення у польсько-українських відносинах. І справа не лише у тому, що польський дипломат обійшовся цього разу без згадок про Степана Бандеру.
 • blog_ava
  Реверанси ПАРЄ в бік Росії: що робити Україні в даній ситуації?
  Розвиток ситуації у ПАРЄ підказує, що у січні 2018 року там буде здійснено спробу забезпечити повернення російської делегації. Ставки є достатньо високими, і Україні варто мобілізуватися задля захисту власних інтересів.
 • blog_ava
  Фінт Кремля у ПАРЄ: як це розцінювати
  ПАРЄ ухвалила зі значною перевагою резолюцію про гармонізацію представництва у Парламентській Асамблеї та Кабінеті Міністрів Ради Європи, яка може стати ключем до повернення до Страсбурга членів російської делегації. Як відповідати Україні?