Дивись онлайн онлайн
Пряма трансляція на
Останні випуски
БЛОГ

Юрій Басенко

Люблю футбол та бокс, вболіваю за наших

 • blog_ava
  Найкращий діючий бомбардир збірної України — Андрій Ярмоленко
  Андрій Ярмоленко успадкував від Андрія Шевченка футболку із "номером 7" збірної України. І сьогодні він достойно продовжує писати історію "щасливої" футболки.
 • blog_ava
  Перші тренери збірної України з футболу
  29 квітня 1992-го року відбувся перший поєдинок в історії збірної України. Нашвидкоруч невідомо звідки знайдена форма для головної команди країни.
 • blog_ava
  "Не стріляйте в піаніста, він же грає, так як вміє" (с)
  Сьогодні в Україні найбільше ненавидять двох людей: Віктора Януковича і Віталія Кличка. І ще потрібно розібратися, кого більше. Тут зрозуміло одне: Януковича - за узурпацію влади та фактичне встановлення диктатури. Кличка - за нездатність протидіяти Януковичу.
 • blog_ava
  "Футбол 24" запустив додаток "Футбольні прогнози" для Вконтакті!
  Для чого ти використовуєш Вконтакті? Для спілкування з друзями, для перегляду фільмів, для прослуховування музики, для бізнесу? І якщо ти палкий футбольний вболівальник, то відтепер ти також зможеш вгадувати рахунки матчів.
 • blog_ava
  Останнє шоу Віталія
  8-го вересня на арену московського спорткомплексу "Олімпійський" вийде в ринг один з найкращих боксерів сучасності Віталій Кличко. Його суперником стане небитий німець сирійського походження Мануель Чарр. Це буде 12-й, і мабуть, останній захист титулу чемпіона світу для старшого Кличка. Якщо він переможе, то піде як король, що вдавалося лише найвеличнішим.
 • blog_ava
  Золоте покоління
  Фантастичним видався виступ української збірної з боксу на Олімпійських Іграх в Лондоні.
 • blog_ava
  Обирай символічну збірну чемпіонату України!
  На сайті football24.ua стартує новий конкурс - "Команда мрії - 2012".