Дивись онлайн онлайн
Пряма трансляція на
Останні випуски
 • blog_ava
  Вєсті Кремля: Путін нагодує усіх продуктовими талонами
  У Росії настала проблема з харчуванням. Навіть еліта з еліт – російські космонавти – змушені голодувати. Щоб вирішити цю проблему Росія пішла на рішучий крок – підтримала створення продуктових сертифікатів. Влада запустить скажений принтер, і вся російська родина буде нагодована.
 • blog_ava
  Вєсті Кремля: Постачання квітів від Путіна
  Упродовж понеділка президент Росії Володимир Путін займався постачання квітів. Першому він доставив великий букет патріарху Кирилу, потім поклав квіти на могилі Бориса Єльцина на Новодівочому цвинтарі.
 • blog_ava
  Вєсті Кремля: Дружнє плече Ротенберга для Путіна
  Російський мільярдер Аркадій Ротенберг підставив дружнє плече Володимиру Путіну, визнавши, що палац неподалік Геленджика насправді належить йому. Він заявив, що начебто будує там готель. Ймовірно, тепер "захисник" Путіна візьме на себе й інші його гріхи.
 • blog_ava
  Вєсті Кремля. Слівкі: Сімоньян полює на донбаських бобрів
  Головна медійна "паразитка" Росії Марго Сімоньян переїхала на Донбас. ЇЇ заманили туди незвичні делікатеси – бобри. На своїй сторінці у твіттері пропагандистка навіть поділилась рецептом.
 • blog_ava
  Вєсті Кремля: Путін – ще той поціновувач мистецтва
  Картину Сандро Боттічеллі продали за 92 мільйона доларів. Сума не лише фантастична, але й рекордна. Відомо, що покупець – російський колекціонер, який захотів залишитися анонімним. Ці росіяни – відомі анонімні поціновувачі мистецтва, а головний з них – Володимир Путін.
 • blog_ava
  Вєсті Кремля: РПЦ проти храму біля палацу Путіна
  В Росії заявили, що храм на території ймовірної резиденції Володимира Путіна в Геленджику не відноситься до Новоросійської єпархії РПЦ. В честь кого було освячено храм та чи можна в ньому проводити служби – також не відомо. Тож або будівля лише має вигляд храму, або Путін вирішив змінити релігію і уявив себе кимось із богів.
 • blog_ava
  Вєсті Кремля: Навіщо Путін побудував палац у Геленджику
  Пересічні росіяни намагаються з'ясувати, навіщо Володимир Путін збудував собі величезний палац, та ще й у Геленджику. І як це завжди буває – найдурніший варіант і виявився "правильним".
 • blog_ava
  Вєсті Кремля: "Революція хризантем" у Росії
  У світ були різні успішні та безкровні повалення режимів. Російським протестам останніх днів можна дати назву "революція хризантем", адже скандальний ОМОНівець, що вдарив ногою у живіт жінку – прийшов до неї у лікарню саме з цим квітами, а вона "все зрозуміла".
 • blog_ava
  Вєсті Кремля: "Бутерброд" Навального, або Героїчна битва сніжками
  Люди в Росії та кількох країнах вийшли на мітинги за Олексія Навального. Люди мужньо відбивались від поліцейських сніжками, закидали і автомобіль ФСБ. Варто зазначити, що російський опозиціонер запевняв, що Крим залишиться частиною Росії й більше ніколи не стане частиною України.
 • blog_ava
  Вєсті Кремля. Слівкі: Вашингтонська народна республіка
  В США затримали Райлі Джун Вільямс, яка викрала ноутбук спікерки Конгресу Ненсі Пелосі. Також її звинуватили у спробі передати його російській Федеральній службі безпеки.
 • blog_ava
  Вєсті Кремля: "Ніжки Буша" для російських космонавтів
  У російських космонавтів на МКС закінчилась їжа, проте згодом їх почали годувати США. Ймовірно, серед їжі були й знамениті "ніжки Буша", які у 1990-х роках врятували від голоду не одну російську родину.
 • blog_ava
  Вєсті Кремля: Королівські хороми Путіна в Геленджику
  Російського опозиціонер Олексій Навальний опублікував розслідування про помешкання Володимира Путіна. Будинок глави Кремля, площею 17 691 квадратний метр, більше нагадує розкішний палац. На території є церква, амфітеатр, вертолітний майданчик і льодовий палац.