Еще не став народным депутатом, мне приходилось сталкиваться с двумя, можно сказать, противоположными мнениями о том, какова роль каждого конкретного депутата в том, что происходит в стране, какова мера его персональной ответственности за все происходящее?
В березні 2018 року в Україні вступив в дію новий закон про приватизацію. Верховній Раді вдалось зібрати в єдиний нормативний акт всі положення, що стосуються регулювання приватизації об’єктів державної власності у різних галузях.
Навіть не володіючи аналітичними здібностями і не приділяючи багато уваги новинним стрічкам, читач може звернути увагу на те, що кількість пожеж в Україні, постійно зростає. І не завжди пожежні встигають швидко дістатися до місця і вступити в битву з вогнем.
Все, что относится к сфере уголовного судопроизводства, расследованию преступлений и деятельности правоохранительных органов, всегда вызывает особый общественный интерес, активные дискуссии и сильные споры. Эти вопросы находятся и в центре внимания законодателей страны.
Зараз плануються зміни до Бюджетного кодексу України, щодо добровільного приєднання територіальних громад, але знову інтереси громади не враховуються до кінця. Та й взагалі, декларована "добровільність", все більше нагадує радянську практику – "добровільно-примусово".
Нещодавно Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроект №6109 про гендерну рівність в армії, який, нібито, спрямований на те, щоб зрівняти статус чоловіків та жінок у Збройних Силах України. Але, на мою думку, саме цей законопроект, замість досягнення благої мети, призведе до протилежного результату.