Про видалення сторінки про "Чорнобиль" написав у твіттері журналіст South China Morning Post Джош Є.

Зверніть увагу: Білл Гейтс передбачив серйозну пандемію в Китаї ще рік тому, – ЗМІ

У коментарях під серіалом люди обговорювали поширення смертельного коронавірусу. А також проводили аналогії дій китайської влади з поведінкою радянського керівництва.

Після цих повідомлень сценарист серіалу Крейґ Мейзін звернувся до своїх підписників, запитавши, чи справді "Чорнобиль" видалили з сайту Douban. Частина підтвердила це, інші ж написали, що наразі можуть подивитися інформацію про серіал.

Важливо! Ресурс Douba – аналог найбільшої бази даних про фільми IMDb.

Що відомо про серіал "Чорнобиль"?Британсько-американський драматичний серіал, створений і написаний Крейгом Мезіном та зрежисований Юганом Ренком. Події у ньому розгортаються після вибуху реактора на ЧАЕС – однієї із найбільших техногенних катастроф в історії. Зокрема, у серіалі йдеться про дії радянської влади, яка не впоралася з поширенням радіації, наслідками катастрофи. А найголовніше – критично довго не повідомляла населенню та світовій спільноті про загрозу.

Основне про смертельний коронавірус

  • У Китаї вже ввели карантин у деяких містах, зокрема в Ухані, звідки почалося зараження. Туристичні компанії та онлайн-агентства тимчасово припиняють організацію групових турів.
  • В Україні не зафіксований жоден випадок захворювання. Однак Міністерство охорони здоров'я вживає заходів безпеки. Зокрема, усіх пасажирів, що прибули з Китаю, перевіряють на наявність ознак захворювання. Детально про те, де зафіксували смертельне захворювання, читайте тут.
  • Симптоми коронавірусу: лихоманка, головний біль, кашель, ускладнене дихання, слабкість.

Смертельний коронавірус: що відомо про хворобу – дивіться відео