Так у коментарі сайту "24" пояснив рішення Одеської мерії юрист та громадський активіст Артем Карташов.

За його словами, депутати з порушенням регламенту з голосу прийняли безліч майнових рішень, які мають корупційні ознаки. Зокрема йдеться про виділення коштів на ремонт кранового заводу "Краян".

Наразі НАБУ веде слідство щодо перепродажу будівлі цього заводу, що потягло за собою розкрадання місцевого бюджету в особливо великих розмірах.

Читайте також: Поверненням радянських назв вулицям Одеси зацікавилась прокуратура

Карташов відзначив, що рішення Одеської мерії має також політичний підтекст, адже між групою мера Труханова та місцевим осередком "Опозиційного блоку" точиться конкуренція за проросійський електорат.

Це звичайна провокація підготовлена до травневих подій. Оскільки саме опоблоківці почали піднімати цю тему, Труханов вирішив їх випередити, підбадьоривши свій електорат, показавши, що в Одесі проросійських сил більше і що він є одноосібним господарем міста. Якщо домовлятися – то це до нього,
– розповів активіст.

Карташов підкреслив, що рішення міськради щодо повернення старих назв є незаконним, з огляду на те воно не було опубліковане, як цього вимагає закон.

"Наскільки мені відомо, саме мер вніс таке рішення. Тексту ніхто не бачив, я думаю, що він ще не готовий", – розповів Карташов.

Нагадаємо, 26 квітня Одеська міська рада повернула старі назви 1 531 топоніму (вулицям, провулкам, проспектам тощо).