Політик переймається своєю долею та думає про те, щоб попросити в одній із європейських країн притулку.

Читайте також: "Вбити не вдасться": в Україні створили унікальну мережу для захисту активістів

Поліція зняла надану мені державну охорону. Правильніше, просто не продовжили її надання після 24 січня. Напевно, вже успішно розслідували замах на вбивство, встановили і затримали замовників та посередників. Ура! Тільки ми про це так нічого і не знаємо,
– зіронізував активіст.

Він зазначив, що дії правоохоронців наштовхують його на думку про пошуки політичного притулку в одній із європейських країн.

"Таке складається враження, що вони навмисно підштовхують, щоб я попросив політичного притулку в одній з європейських країн. Я просто не бажаю знову потрапляти під кулі вбивці. Обіцяю подумати", – додав Михайлик.

До цього активіст звинувачував Нацполіцію у тому, що вони не квапились готувати документи, з якими він міг би швидше піти на операцію з видалення кулі з його легені. Оперативне втручання, яке Михайлику робили у Німеччині, довелося переносити на 2 дні через дії правоохоронців.

Наразі Михайлик перебуває у Німеччині, хоча його вже виписали із клініки, де проводили операцію.

Хто такий Олег Михайлик?Одеський політик, активіст, меценат. Лідер міського осередку політичної партії "Сила людей" і кандидат на пост міського голови Одеси.

Михайлик відомий боротьбою проти незаконних забудов на морському узбережжі і критикою діяльності мера Одеси Геннадія Труханова.

22 вересня 2018 року в Одесі його намагались застрелити біля власного будинку неподалік від поліцейського відділку. Куля дивом не влучила в серце і застрягла в легені. Активіст пережив клінічну смерть.

Що відомо про напад на Олега Михайлика?Очільник поліції розповів, що слідство розглядає декілька версій нападу, зокрема пов’язані з громадською і журналістською діяльністю Михайлика. У політичній партії "Сила людей" заявили, що за нападом на її члена, одеського активіста Олега Михайлика стоїть місцева влада Одеси. До розслідування нападу на Михайлика долучили СБУ.

Спочатку слідство розглядало 5 версій нападу. Згодом 2 версії відкинули. 25 вересня у справі про напад на Олега Михайлика затримали трьох підозрюваних. Михайлик заявив, що не знає підозрюваних в замаху на нього, яких затримала поліція.

22 листопада одного з них відпустили з СІЗО під домашній арешт. Михайлик підозрює у саботажі Генпрокуратуру і Нанцполію щодо розслідування нападу на нього.